Atölye Fabrika Tipi Güneş Enerji Sistemleri
Atölye Fabrika Tipi Güneş Enerji Sistemleri

Atölye Fabrika Tipi Güneş Enerji Sistemleri

Fabrikanız atölyeniz için her ay yüz binlerce tl elektrik faturası ödemeye son. Fabrşkanızın atölyenizin çatısına bir kere güneş paneli sistemi kuralım. En az 25 yıl elektrik faturası ödemeyin. Fabrika Çatılarında güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi sistemleri kurulumu yapılması ve fabrikanın ihtiyacı olan enerjiyi solar enerji panelleri ile sağlamak sizin rakiplerinizi en hızlı şekilde geçmenizi sağlayacaktır.  Güneş paneli ile elektrik üretimi için 25 yıllık ekonomik ömre sahip bir yatırımın Türkiye şartlarında yatırımın maliyetini karşılama süresi 2-3 yıldır.

Son elektrik zamları ile beraber Fabrikaların en büyük maliyeti, yüksek gelmeye başlayan elektrik faturaları dolayısı ile enerji maliyeti olmaya başladı.

Fabrika Çatısında Güneş Paneli Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretimi yaparak  tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca her ay ödediğiniz elektrik faturası yerine kazanç elde edebilir ve yenilenebilir enerji kaynakları temiz ve sonsuz elektrik üretimi metodu ile karbon salınımını azaltabilirsiniz.

Son zamlardan sonra Enerji Maliyetleri yani yüksek gelen elektrik faturaları  işletmelerin en büyük gider kalemlerinden birini oluşturmaktadır. Enerji tüketimi yoğun bir sektörde faaliyet gösterildiğinde  her ay yüklü miktarda elektrik faturası ödemektedirler. Siz de TeslaGes ailesine katılın elektrik faturalarından kurtulun